SKŁAD RADY RODZICÓW

1) Beata Stankiewicz

2) Małgorzata Wierszyłło

3) Krzysztof Wojtasik

Rada Rodziców składa podziękowania Rodzicom uczniów za współpracę w roku szkolnym 2018/2019. W ubiegłum roku Rada starała się zrealizować najważniejsze zgłoszone Radzie zadania, a środnki funduszu spożytkować na przedstawione i zaakceptowane przez Państwa przedstawicieli przedsięwzięcia, których szczegółowy wykaz podajemy do wiadomości.

Na zebraniu w dniu 30 sierpnia 2019 r.Rada ustaliła wysokość składki na fundusz Rady Rodziców w wysokości 50 zł za jednego ucznia. Mając na uwadze dobrowolność składki Rada chce podkreślić, że każda kwota jaką Państwo zadeklarujecie i wpłacicie w roku szkolnym, a nawet w ratach, będzie istotnym wkładem i zostanie spożytkowana na cele statutowe, dla uczniów szkoły.

Sprawozdanie finansowe Rady Rodziców

Prosimy o dokonywanie wpłat na radę rodziców w wysokości:

Konto Rady Rodziców:

Bank Pocztowy S.A.