Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza - Klasa 7a

Wychowawca

Krzysztof Nocoń

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 16 Krzysztof Nocoń
08:55 - 09:40 Chemia 17 Barbara Kica
09:50 - 10:35 Matematyka 18 Janina Siwakowska
10:45 - 11:30 język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
11:50 - 12:35 Język angielski 18 Iwona Policht
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
13:50 - 14:35 Historia 8 Katarzyna Markusik
14:45 - 15:30 Informatyka 21 Aldona Socha

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 17 Barbara Kica
08:55 - 09:40 Fizyka 14 Joanna Krakowiak
09:50 - 10:35 Matematyka 16 Janina Siwakowska
10:45 - 11:30 Geografia 8 Urszula Wiśniowska
11:50 - 12:35 Język angielski 18 Iwona Policht
12:55 - 13:40 Język polski 16 Krzysztof Nocoń

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka 9 Ryszard Musialik
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
09:50 - 10:35 Język polski 16 Krzysztof Nocoń
10:45 - 11:30 język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
11:50 - 12:35 Historia 8 Izabela Lędźwa
12:55 - 13:40 Matematyka 16 Janina Siwakowska
13:50 - 14:35 Religia 17 Mateusz Kozielski
14:45 - 15:30 Informatyka 21 Aldona Socha

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 16 Krzysztof Nocoń
08:55 - 09:40 Zajęcia z wychowawcą 16 Krzysztof Nocoń
09:50 - 10:35 Język angielski 18 Iwona Policht
10:45 - 11:30 Biologia 7 Janina Heczko - Sapota
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
12:55 - 13:40 Geografia 8 Urszula Wiśniowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia 7 Janina Heczko - Sapota
08:55 - 09:40 Język polski 16 Krzysztof Nocoń
09:50 - 10:35 Fizyka 14 Joanna Krakowiak
10:45 - 11:30 Plastyka 15 Adela Truchlewska
11:50 - 12:35 Matematyka 16 Janina Siwakowska
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
13:50 - 14:35 Religia 17 Mateusz Kozielski
14:45 - 15:30 Informatyka 21 Aldona Socha