Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza - Klasa 7b

Wychowawca

Joanna Bojczyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 12 Joanna Bojczyk
08:55 - 09:40 Język angielski 13 Sylwia Piekarczyk
Język angielski 18 Iwona Policht
09:50 - 10:35 Język polski 17 Krzysztof Nocoń
Matematyka 10 Danuta Mikina
10:45 - 11:30 Geografia 15 Izabela Lędźwa
11:50 - 12:35 język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
13:50 - 14:35 Matematyka 10 Zbigniew Gut
14:45 - 15:30 Matematyka 10 Zbigniew Gut

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:05 - 07:50 Matematyka 10 Zbigniew Gut
08:00 - 08:45 Język polski 17 Krzysztof Nocoń
Informatyka 20 Dariusz Dróżdż
08:55 - 09:40 Język polski 12 Joanna Bojczyk
Język polski 17 Krzysztof Nocoń
09:50 - 10:35 Geografia 8 Izabela Lędźwa
10:45 - 11:30 Język angielski 13 Sylwia Piekarczyk
Matematyka 10 Danuta Mikina
11:50 - 12:35 Religia 17 Mateusz Kozielski
12:55 - 13:40 Fizyka 14 Joanna Krakowiak
13:50 - 14:35 język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
14:45 - 15:30 Informatyka 20 Dariusz Dróżdż

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 12 Joanna Bojczyk
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
09:50 - 10:35 Muzyka 9 Ryszard Musialik
10:45 - 11:30 Biologia 7 Janina Heczko - Sapota
11:50 - 12:35 Religia 17 Mateusz Kozielski
12:55 - 13:40 Matematyka 10 Danuta Mikina
13:50 - 14:35 Historia 5 mgr Beata Duch
14:45 - 15:30 Język angielski 13 Sylwia Piekarczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 12 Joanna Bojczyk
08:55 - 09:40 Język angielski 18 Iwona Policht
09:50 - 10:35 Biologia 7 Janina Heczko - Sapota
10:45 - 11:30 Matematyka 17 Danuta Mikina
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
12:55 - 13:40 Chemia 17 Barbara Kica
13:50 - 14:35 Historia 5 mgr Beata Duch
14:45 - 15:30 Informatyka 20 Dariusz Dróżdż

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:05 - 07:50 Matematyka 10 Zbigniew Gut
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 12 Joanna Bojczyk
08:55 - 09:40 Chemia 17 Barbara Kica
09:50 - 10:35 Język polski Biblioteka Krzysztof Nocoń
Język polski 12 Joanna Bojczyk
10:45 - 11:30 Fizyka 14 Joanna Krakowiak
11:50 - 12:35 Język angielski 18 Iwona Policht
Język polski Biblioteka Krzysztof Nocoń
12:55 - 13:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Bożena Łukawska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
13:50 - 14:35 Plastyka 15 Adela Truchlewska