Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza - Klasa 7c

Wychowawca

Danuta Cichoń

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 17 Danuta Cichoń
08:55 - 09:40 Plastyka 15 Adela Truchlewska
09:50 - 10:35 Język polski 19 Bogusława Klimczok
10:45 - 11:30 Biologia 7 Janina Heczko - Sapota
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
Język angielski 13 Sylwia Piekarczyk
12:55 - 13:40 Geografia 8 Izabela Lędźwa
Geografia 8 Izabela Lędźwa
13:50 - 14:35 Matematyka 10 Zbigniew Gut
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
14:45 - 15:30 Matematyka 10 Zbigniew Gut

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:05 - 07:50 Matematyka 10 Zbigniew Gut
Matematyka 10 Zbigniew Gut
08:00 - 08:45 Historia 5 mgr Beata Duch
08:55 - 09:40 Informatyka 20 Dariusz Dróżdż
język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
09:50 - 10:35 Język polski 19 Bogusława Klimczok
10:45 - 11:30 język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak
11:50 - 12:35 Fizyka 14 Joanna Krakowiak
12:50 - 13:40 Matematyka 10 Zbigniew Gut

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 18 Iwona Policht
Język angielski 13 Sylwia Piekarczyk
08:55 - 09:40 Język polski 19 Bogusława Klimczok
09:50 - 10:35 Geografia 8 Izabela Lędźwa
10:45 - 11:30 Biologia 7 Janina Heczko - Sapota
11:50 - 12:35 Religia 17 Mateusz Kozielski
13:50 - 14:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Leszek Suder
język niemiecki 15 Mirosława Wojtas
14:45 - 15:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Leszek Suder

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 17 Danuta Cichoń
08:55 - 09:40 Matematyka 10 Zbigniew Gut
Matematyka 10 Zbigniew Gut
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 9 Danuta Cichoń
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Leszek Suder
Język angielski 18 Iwona Policht
11:50 - 12:35 Język polski 19 Bogusława Klimczok
12:55 - 13:40 Fizyka 14 Joanna Krakowiak
13:50 - 14:35 język niemiecki 15 Mirosława Wojtas

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:05 - 07:50 Matematyka 10 Zbigniew Gut
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Leszek Suder
Informatyka 20 Dariusz Dróżdż
08:55 - 09:40 Matematyka 10 Zbigniew Gut
09:50 - 10:35 Język polski 19 Bogusława Klimczok
10:45 - 11:30 Religia 17 Mateusz Kozielski
Religia 17 Mateusz Kozielski
11:50 - 12:35 Muzyka 9 Ryszard Musialik
12:55 - 13:40 Język angielski 18 Iwona Policht
Język angielski 13 Sylwia Piekarczyk
13:50 - 14:35 Historia 5 mgr Beata Duch
14:45 - 15:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Jacek Nowak