10 października 2017 08:17 | Aktualności

Konkurs plastyczny "Wspomnienie wakacji"

W dniu 25 września  2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego dla dzieci klas I-IV, który w tym roku został ogłoszony pod hasłem: „Wspomnienia z wakacji”.

Ponieważ na konkurs nadesłanych zostało trzydzieści  przepięknych, kolorowych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się przyznać następujące nagrody:

W kategorii klas I-II:

I miejsce: Wójcik Aneta Ic

II miejsce: Gnot Bartosz Ia

III miejsce: Wachla Aneta Ic

W kategorii  klas III-IV:

I miejsce:  Wierszyłło Tymoteusz IVa

II miejsca: Cioś Dagmara IIId

III miejsce: Nolewajka Emilia IIIc

oraz wyróżnienia dla:

- Strzelczyk Julia IIIa

- Banasz Karolina Ic

- Nolewajka Marlena IIId

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie Plastycznym . Zwycięskie prace można podziwiać w Małej Galerii na górnym korytarzu naszej szkoły. Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 13 października 2017 roku , podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Organizatorzy:

Ilona Łysik , Marta Kuźbińska