17 listopada 2018 19:15 | Aktualności

PORZĄDKI NA RADZIONKOWSKIM CMENTARZU

W tym roku, po raz kolejny, uczniowie Koła Caritas naszej szkoły odwiedzili cmentarz parafialny w Radzionkowie przed Świętem Wszystkich Świętych oraz świętem Zmarłych. Pogoda dopisała, frekwencja   uczniów   także.   Młodzież   tradycyjnie już uporządkowała mogiły Powstańców Śląskich, a także   odwiedziła   groby   zmarłych   uczniów,  nauczycieli i pracowników naszej szkoły, modląc się    i zapalając symboliczne znicze.

Warto jeszcze wspomnieć, iż uczniowie poświęcili swój czas po lekcjach, a zarządca cmentarza zapewnił, że taaaaaaka młodzież zawsze jest mile widziana.

Mirosława Wojtas