20 listopada 2018 20:21 | Aktualności

Nasz film konkursowy na 100 lat Niepodległości Polski został wyróżniony przez Kuratorium Oświaty!

19 listopada br. grupa uczniów z klasy 7b wzięła udział w uroczystym wręczeniu nagród za film w Konkursei 1,2,3 Polska. Konkurs został zorganizowany przez Ślaskiego Kuratora Oświaty w Katowicach. Konkurs1,2,3 – Polska! – był konkursem na spot promujący wartości patriotyczne dla wszystkich typów szkół. Organizowany jest w roku obchodów stulecia niepodległości Polski. Na konkurs swoje prace wysłało ponad 80 szkół z województwa śląskiego, a 6 zostało laureatami i finalistami konkursu. Tym bardziej wielka radość była wśród naszych  uczniów w związku z otrzymaniem tytułu finalisty w konkursie. Uczniowie którzy wzięli udział w filmie i otrzymali nagrody to: Domninika, Bartłomiej , Kacper, Wiktoria, Jarosław i Aleksandra. Opiekę merytoryczną objął pan Dariusz Dróżdż.

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

Film jest dostępny TUTAJ