04 grudnia 2018 21:58 | Aktualności

KONKURSY W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole jest przeprowadzanych wiele konkursów z różnych przedmiotów. Każdy uczeń ma okazję „znaleźć coś dla siebie”. Ta aktywność młodych ludzi pozwala im pochwalić się posiadaną wiedzą, rozwijać talenty, czy po prostu spróbować swoich sił w różnych dziedzinach wiedzy.

Jednym z takich konkursów był przeprowadzony w listopadzie Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Olimpschool, w którym udział wzięło aż 20 uczniów klas VII, VIII SP oraz III  gimnazjum. Młodzież miała okazję sprawdzić swoją wiedzę z  języka niemieckiego, wykonując zadania otwarte i zamknięte. Trzymamy kciuki za tych, a także innych uczniów biorących udział w różnorakich konkursach i z niecierpliwością czekamy na wyniki! Bez względu jednak na nie, wartym podkreślenia jest aktywna postawa uczniów naszej szkoły!

Mirosława Wojtas