12 grudnia 2018 12:32 | Aktualności

Sukces sportowy naszego ucznia Konrada Skalskiego!

Z wielką satysfakcją informujemy o dużym sukcesie sportowym naszego ucznia Konrada Skalskiego, który wywalczył trzy medale: jeden indywidualnie i dwa w sztafecie  podczas odbywających się 16 - 17 listopada br., w Gliwicach Zimowych Mistrzostwach Śląska w pływaniu OPEN. Konrad indywidualne, w kategorii 14 - latków zdobył srebrny medal i tytuł vicemistrza Śląska na najdłuższym dystansie 1500 m stylem dowolnym,  z nowym rekordem życiowym 17:28,23 oraz grupowo, w kategorii 14 - latków dwa srebrne medale i tytuł vicemistrza Śląska w sztafecie 4 x 100 i 4 x 200 m stylem dowolnym.

Gratulujemy!!!