14 marca 2019 21:42 | Aktualności

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły – nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 4 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci, którą przygotowały Świetliczaki z udziałem dziewczyn z klasy 8a. Uczniowie zaprezentowali liczne piosenki, wiersze, pokaz gry na gitarze, a także przedstawili scenkę, bajkę i wspaniały taniec. Wszystkim gościom bardzo podobał się występ, o czym świadczyły liczne brawa, uśmiechy     i gratulacje. Na zakończenie przemówiła Pani wicedyrektor Iwona Atamaniuk, która złożyła naszym wspaniałym gościom najserdeczniejsze życzenia i podkreśliła również, jak pięknie zaprezentowały się wszystkie dzieci.

Uroczystość została przygotowana pod okiem pań: Sylwii Kaleja, Kornelii Karwat, Mirosławy Wojtas. O oprawę muzyczna zadbał pan Andrzej Hajda, któremu jesteśmy bardzo wdzięczni.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkich filmików.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA