21 marca 2019 06:40 | Aktualności

DZIEŃ OTWARTY

20 marca w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY. Zaproszeni goście czyli przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli poznać naszą bogatą ofertę lokalową szkoły- zwiedzali sale lekcyjne, korytarze, świetlicę, salę gimnastyczną i stołówkę. W auli odbyły się występy artystyczne- taniec przygotowany przez uczennice Gimnazjum pod kierunkiem pani Agnieszki Jochlik, wiersze w wykonaniu uczniów klasy IV c pod kierunkiem pani Urszuli Kałuskiej oraz taniec dzieci uczęszczających do szkolnej świetlicy pod kierunkiem pani Sylwii Kaleja. Rodzice oraz uczniowie zobaczyli także prezentację multimedialną o naszej szkole. Przyszli uczniowie uczestniczyli w zajęciach z edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego oraz zajęciach sportowych. Dodatkową atrakcją była możliwość obserwowania przez dzieci roślin pod mikroskopem- taką atrakcję przygotowała dla dzieci pani Ewa Żurakowska, natomiast pani Joanna Krakowiak zrobiła dla wszystkich przyszłych pierwszoklasistów pokaz doświadczeń fizycznych, który cieszył się dużym powodzeniem.

Dziękujemy wszystkim gościom- uczniom i rodzicom, którzy odwiedzili nasze mury w czasie Dnia Otwartego. Do zobaczenia we wrześniu.

DZIEŃ OTWARTY