10 czerwca 2019 14:58 | Aktualności

Zasady bezpieczeństwa w szkole i poza nią - wizyta policjantów

Dnia 10.06.2019 dla najmłodszych uczniów naszej szkoły odbyły się pogadanki dot. bezpieczeństwa w czasie wakacji.  Sierż.szt. Grzegorz Szeliga przypomniał wszystkim  uczniom o zasadach bezpieczeństwa, m.in. zasadach ruchu drogowego, jak zachować się w sytuacji zaczepienia przez osoby nieznane, zakazie kąpieli w miejscach niedozwolonych oraz jak zachować się w przypadku ataku ze strony agresywnego  psa. Dodatkową atrakcją dzisiejszego apelu był pokaz tresury psów policyjnych  przygotowany przez policjantów z Komendy Powiatowej z Tarnowskich Gór. Dzieci z dużym zainteresowaniem go oglądały i była to kolejna wartościowa lekcja dla naszych uczniów.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania dla pana Grzegorza Szeligi za zainicjowanie i zorganizowanie przyjazdu policjantów z psami policyjnymi, a policjantom z Komendy Powiatowej z Tarnowskich Gór za wspieranie nas w działaniach profilaktycznych oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwie dzieci.

O jednym z czworonożnych funkcjonariuszy, który dziś był gościem w naszej szkole, można przeczytać pod linkiem: http://tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl/k26/informacje/wiadomosci/188951,Nowy-towarzysz-tarnogorskich-policjantow.html.