16 października 2019 21:36 | Aktualności

Dzień Nauczyciela

‘’Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?’’

W piątek w naszej szkole odbyły się apele, na których w sposób szczególny podziękowano nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty za pracę na rzecz wychowania młodego pokolenia. Wiele życzeń, ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.  Dyrekcja szkoły podziękowała  nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie  życząc  wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowali apele z okazji tak pięknego święta- mgr Grażynie Sowiźrał, mgr Joannie Bojczyk, Pani Iwonie Policht oraz za przygotowanie dekoracji i nagłośnienia mgr Janinie Siwakowskiej, mgr Iwonie Mliczek oraz mgr Dariuszowi Dróżdż.

W poniedziałek 14 października Dyrekcja Szkoły uczestniczyła w miejskich obchodach z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z rąk burmistrza Miasta Radzionków dr Gabriela Tobora uczniowie naszej szkoły (Szkoły Podstawowej nr 1 oraz byłego Gimnazjum Ojca Ludwika Wrodarczyka)  oraz nauczyciele odebrali nagrody.

Wyróżnieni nauczyciele to mgr Aleksandra Pachulska mgr  Agnieszka Jochlik.

Nagrodę I stopnia w tym roku otrzymali uczniowie SP nr 1/Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka: Katarzyna Czernik, Marta Konik, Wiktoria Kwiotek, Julia Wrodarczyk

Wyróżnienie II stopnia trafiło do: Olgi Ciunowicz i Anny Czernik z SP nr 1/Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka

Nagrody III stopnia otrzymali: Anastazja Błaszczok z SP nr 1/Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, Zuzanna Mania (LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach).
Wyróżnionym pedagogom i uczniom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do oglądnięcia relacji na stronie Miasta Radzionków :