04 listopada 2019 18:49 | Aktualności

VII Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Sukcesy uczniów naszej szkoły !!!

24 października 2019 roku w Dzielnicowym Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej odbyła się VII  edycja konkursu wokalnego dla dzieci i młodzieży. W Przeglądzie udział wzięło prawie 100 uczestników z całego regionu. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasi uczniowie zostali laureatami w 3 kategoriach.

Kategoria klas I-III

I miejsce: Dominik Pszczoła z  klasy III

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce: Eliza Machoń z klasy VIII

W kategorii zespołów:

II miejsce:  „Świetliczaki” czyli dzieci z naszej świetlicy szkolnej w składzie:

Agata Wójcik, Aneta Wachla, Alicja Wojtasik, Alicja Krakowska, Maja i Kamil Pająk, Adam Maślankiewicz oraz Natalia Lewczuk.

Niezmiennie od kilku lat, konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ma na celu m.in. promowanie młodych talentów, popularyzację piosenki w wykonaniu dziecięcym i młodzieżowym oraz konfrontację dorobku wokalnego solistów i zespołów. Wszystkie występy oceniane były w tych samych kategoriach tj. staranność wykonania, dobór repertuaru, walory głosowe, muzykalność i ogólna prezentacja oraz wyraz artystyczny.

Opiekunem młodych artystów była Pani Agnieszka Brenza

Serdecznie gratulujemy !!!