08 stycznia 2020 08:01 | Aktualności

Finał laureatów międzyszkolnego konkursu kolęd i pastorałek

W dniu  6 stycznia, odbył się finał laureatów międzyszkolnego konkursu kolęd i pastorałek, którego byliśmy organizatorem. Wszyscy nagrodzeni uczniowie zaprezentowali repertuar, dzięki któremu zdobyli poszczególne miejsca - w pięknych okolicznościach, mianowicie w kościele parafialnym św Wojciecha w Radzionkowie. Zastępca dyrektora Iwona Atamaniuk, serdecznie pogratulowała wszystkim uczniom, podziękowała nauczycielom za przygotowanie uczniów a wszystkim obecnym za przybycie. Mamy ogromną nadzieję, że konkurs na stałe wpisze się w kalendarz imprez w naszej szkole, a kolejni utalentowani uczniowie będą mogli zaprezentować się w bożonarodzeniowym repertuarze.
Serdeczne podziękowania kierujemy do siostry Urszuli Węgierskiej oraz pani Agnieszki Brenzy, które były organizatorkami tego przedsięwzięcia. Składamy również wyrazy podziękowań dla księdza proboszcza Damiana Wojtyczki za udostępnienie nam kościoła, aby finał mógł odbyć się właśnie w nim. Zwieńczeniem konkursu było wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów.
Poniżej zdjęcia z dzisiejszego finału, za które dziękujemy Panu Śliwińskiemu.