01 lutego 2020 08:47 | Aktualności

Informacja dla rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych

Szanowni Rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzionkowie informuje, że na stronie Miasta Radzionków pojawiło się

Zarządzenie nr 664/2020 Burmistrza Miasta Radzionków w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym  i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2020/2021 do publicznych przedszkoli  oraz do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Radzionków jest organem prowadzącym.

Zgodnie z tym zarządzeniem

1.Złożenie wniosku o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej będzie odbywało się od dnia 2 marca 2020r. roku do 16 marca 2020r.

2. weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków do klasy I będzie odbywała się od dnia 23 marca 2020 r.do 27 marca 2020r.

3. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych będzie odbędzie się 30 marca 2020r.

4. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy dzieci przyjętych i nie przyjętych odbędzie się 31 marca 2020r.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące zarówno rekrutacji do klas pierwszych,  planowego Dnia Otwartego oraz terminie spotkania organizacyjnego dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych znajdziecie Państwo wkrótce na stronie naszej szkoły.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły, mgr Marka Napieraj dotyczące Procedur rekrutacji uczniów do klas pierwszych ukaże się w połowie lutego na stronie szkoły.