24 czerwca 2020 20:59 | Aktualności

Dyrekcja szkoły przekazuje informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Dnia 25.06.2020r., o godzinie 16.30 odbędzie się Msza Święta dla uczniów klas VIII w kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Wojciecha w Radzionkowie.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII odbędzie się dnia 26.06.2020r., o godzinie 11.00 w CK Karolinka w pełnym reżimie sanitarnym.
W uroczystościach uczestniczą uczniowie klas VIII, dyrekcja szkoły, wychowawcy, fotograf oraz 2 przedstawicieli rodziców uczniów klas VIII.
W związku z sytuacją pandemiczną, prosimy by pozostali rodzice uszanowali konieczność przestrzegania obostrzeń, a co za tym idzie ograniczoną liczbę osób w CK Karolinka.

Dnia 26.06.2020r. o godzinie 8.30 odbędzie się Msza Święta w kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Wojciecha w Radzionkowie dla uczniów klas I-VII.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VIII w formie on-line będzie dostępne na stronie internetowej szkoły. Zakończenie roku on-line będzie zawierało przemówienie Dyrektora szkoły, prezentację o szkole oraz akademię dla wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.