26 sierpnia 2020 13:18 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie

informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

odbędzie się 1 września 2020r.

Msza święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostanie odprawiona w kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Wojciecha w Radzionkowie o godzinie 9.30.

Występ naszych uczniów wraz z powitaniem inaugurującym nowy rok szkolny będzie dostępny on-line na stronie internetowej szkoły 1 września 2020r.

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków szkoły do odwiedzenia naszej strony http://sp1radzionkow.pl/ i udziału w wirtualnej akademii.

Akademia dla uczniów klas I odbędzie się w auli budynku szkoły przy ul. Knosały 16.

Dla uczniów klas II – VIII zaplanowano spotkania z wychowawcą na terenie szkoły.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego klas I oraz spotkań z wychowawcami klas  II- VIII zostaną podane oddzielne.