Aktualności

25 listopada 2020 07:51 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

"Proszę Państwa oto MIŚ..." a nawet cała drużyna, wykonana przez uczniów naszej szkoły. Przyznacie, iż znakomicie odnaleźli się w zabawie, by przedstawić światu swojego idealnego MISIA?
 Kolejność przedstawianych modeli jest zupełnie przypadkowa - (choć modelowała ją data przesyłania prac). Czy odgadniecie, których misiów dotyczą poniższe opisy?
 
1.Mamy tu wysokiego, otwartego na modowe nowinki pana M, wielbiciela literatury brytyjskiej, na tą chwilę skupionego na przygodach niezwykłych przyjaciół. (autor: Kacper B., kl.1c)
 
2. To niesamowity i uroczy Misio, jego ascetyczna, wyważona forma ukrywa pod żółtymi pomponikami ogromne serce i ciepło. (autorka: Paulina Ch., kl. 2c)
 
3. Projektant tego misia wykazał się dużym wyczuciem  i wyobraźnią. Jego uroczy, pudrowo-różowy miś, opasany szelmowsko zielonym szalem przywołuje piękne wspomnienia - czy wy również dostrzegacie pokrewieństwo z Koralgolem? (autor: Kacper K., kl.2b)
 
4. Projekt i bardzo pracochłonna realizacja tego pięknego MiSiA z pewnością zachwycą nie tylko smakosza aromatycznego napoju. Może to nie jest pluszowy miś, ale któż nie chciałby w te listopadowe poranki mieć przy sobie takiego towarzysza i napawać się jego wonią nim zdoła go obudzić gorący, przepełniony mocą napój. (autorka: Liliana L., kl. 6a)
 
5. Autorka tego projektu zdradza talent inżynierski, podeszła do tematu bardzo technicznie, jej wysoki, symetryczny, perfekcyjnie dopracowany Misiek może i jest twardą sztuką, jednak bardzo uroczą. (autorka: Alicja C., kl. 2a)
 
6. Ten obraz Pani Miś w znacznej części został namalowany palcami. (autorka: Karolina W. kl.3b)
 
7. Czy dostrzegacie Misia, którego wygląd przywołuje w głowie obrazy gorącej plaży, palm i słońca? To opalony, precyzyjnie obszyty i dopracowany model, który dodaje otuchy w te chłodne i pochmurne dni. (autorka: Wiktoria Ch., kl. 4a)
 
8. Uroczy, biały Pan Kuleczka z elegancką, czerwoną apaszką jest chyba jedynym polarnikiem w naszej galerii. Jego miła aparycja pozwala przypuszczać, że znakomicie zadomowił się w naszym klimacie. (autorka: Zuzia H., kl. 4b)
 
9. Rozczulający, pomponiasty, troskliwy niedźwiadek, jest przepełniony ogromnym sercem. (autorka: Paulina T., kl.6b)
 
10. Projektantka pozwoliła nam odpłynąć do krainy fantazji, jej jednorożec unoszący na głowie brązowego akrobatę przywołuje wspomnienia cyrkowych sztuczek, gwaru i radości. (autorka: Natalia P., kl. 3a)
 
11. Autor tego projektu zaskoczył bardzo otwartym spojrzeniem na temat. Jego barwny rysunek przywołuje skojarzenia z szamańskimi maski Afryki. Najpewniej kryjący się za nią miś, to podróżnik, który zwiedził nie jeden ląd. (autor: Paweł P., kl. 3a)
 
12. Ta praca z pewnością zdumiała wszystkich i wywołała podziw, jej autor wykazał się ogromną cierpliwością i precyzją, prawdopodobnie sporo czasu spędził przy papierach, ale efekt był wart wysiłku. (autor: Kamil C., kl. 5a)
 
13. Na koniec przedstawiam Wam barwnych przyjaciół, to niezwykle sympatyczna, dopracowana i pozytywnie nastawiona do życia para. (autorka: Wanda S., kl. 4b)
 
Jesteśmy wdzięczni Wam za wszystkie, piękne, szalone, zaskakujące prace.
Ich różnorodność, otwarte spojrzenie na temat pokazują Waszą radość, wyobraźnię i pasję. Dziękujemy za tą dobrą iskierkę.
Mam nadzieję, że spotkamy się po feriach ponieważ wszyscy zasłużyliście na małą niespodziankę. ❤
--
Sabina Paruzel


mis_zestawienie_prac_m.jpg

Przeczytano: 145 razy. Wydrukuj|Do góry